ZÚČASTNĚTE SE NAŠEHO

INTENZIVNÍHO BOOTCAMPU PRO STARTUPY

Přijďte se připojit k nám na dvoudenní událost, která vám pomůže získat klíčové znalosti a dovednosti pro úspěch vašeho startupu.

Bootcamp se koná v září 2024 v prostorném a inspirativním prostředí Worklounge Panská.

CO VÁS ČEKÁ

INTENZIVNÍ TRÉNINK

Během dvou dnů se zaměříme na praktické aspekty tvorby a řízení růstu startupu a projdeme společně jak nastavit základy pro růst vašeho startupu.

WORKSHOPY A PŘEDNÁŠKY

Zaměříme se na sales, marketing, finance i právní poradenství přímo pro startupy. Dozvíte se cenné rady a tipy, jak úspěšně plánovat, realizovat, prezentovat vaše podnikatelské nápady a hlavně jak hned na začátku neumřít na hloupé chyby.

NETWORKING

Seznámíte se s dalšími lidmi z vaší komunity a odborníky v oblasti startupů a jejich rozvoje, kteří vám mohou pomoci s nasměrováním vašeho podnikání.

KDO BY SE MĚL ZÚČASTNIT

Začínající podnikatelé, kteří hledají praktické rady a know-how pro rozvoj svého startupu. A stávající foundeři, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a získat nové znalosti pro růst svého startupu.

ZÁŘÍ 2024
WORKLOUNGE PANSKÁ

Panská 9, Praha 1
oba dva dny od 9:00 do 17:00

JAK SE PŘIHLÁSIT

Registrace je otevřená a místa jsou omezená, proto neváhejte a registrujte se ještě dnes! Stačí vyplnit krátký formulář a zajistit si své místo na Bootcampu pro startupy.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost získat znalosti, dovednosti a kontakty, které vám pomohou dosáhnout úspěchu se svým startupem!

CENA: 11 990 Kč bez DPH
platí pro 2 členy z 1 startupu (vždy founder(s) + management)

MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY?
lucie@unicornattacks.com
+420 732 211 951

KDO VÁS BOOTCAMPEM PROVEDE

Vít Šubert

Unicorn Attacks
Founder & CEO

Osvědčený lídr ve firemním i startupovém světě. Silné zkušenosti v oblasti řízení, strategie, prodeje a marketingu. Dříve pracoval na vrcholových manažerských pozicích ve společnostech PPF/O2, Dell, LG nebo PepsiCo. Čtyři roky CEO a spoluzakladatel největšího startupového inkubátoru v CEE UP21.

Martin Medek

Unicorn Attacks
Co-Founder

Lídr s podnikatelským myšlením. Založil Seed Starter a naučil největší banku na českém trhu investovat do rizikového kapitálu a spolupracovat se startupy. Vytvořil a zavedl digitální identitu BankID pro české občany, ekonomiku a státní správu. Pracoval v korporátním i soukromém prostředí.

Martin Klčo

Unicorn Army
Co-Founder

Kombinace odborné znalosti v oblasti budování značky, tvorby value propozic a kreativního leadershipu je dnes pro většinu firem skutečně užitečná. Martin téměř 10 let vedl kreativní agenturu Leo Burnett a jeho břitký vtip je něco, co se nám opravdu líbí.